Staff

Name: Amit Kispotta

Designation: Team Leader ( Admission & Marketing ),

Qualification:

Name: Jeny Jaya M. Toppo

Designation: Counsellor (Admission & Marketing),

Qualification:

Name: Neha Toppo

Designation: Counsellor (Admission & Marketing),

Qualification:

Name: Ashish Sarkar

Designation: Accountant,

Qualification:

Name: Oliver Anshuman Minz

Designation: Asst. Librarian,

Qualification:

Name: Nihir Kumar

Designation: Asst. Librarian,

Qualification:

Name: Mary kiran Prabha Minz

Designation: Office Asst.,

Qualification:

Name: Bina Lucas

Designation: Office Asst.,

Qualification:

Name: Mrs. Punam Jayanti Ekka

Designation: Librarian Asst.,

Qualification:

Name: Sobha Horo

Designation: Technician,

Qualification:

Name: Daniel Tuti

Designation: Technician,

Qualification:

Name: Inu Kachhap

Designation: Technician,

Qualification:

Name: Alok Topno

Designation: Technician,

Qualification:

Name: Rahul Tirkey

Designation: Technician,

Qualification:

Name: Sohrai Munda

Designation: Technician,

Qualification:

Name: Chintamani Tirkey

Designation: Lab Technician,

Qualification:

Name: Prisca Sunita Tirkey

Designation: Lab Technician,

Qualification:

Name: Amit Minz

Designation: Lab Assistant,

Qualification:

Name: Sneha Sinha

Designation: Lab Assistant,

Qualification:

Name: Amrit Lakra

Designation: Peon,

Qualification:

Name: Amul Deepak Khalkho

Designation: Driver,

Qualification:

Name: Neelmani Pushpa Lakra

Designation: Peon / Sick Room Attendant,

Qualification:

Name: Shalini Minz

Designation: Sweeper,

Qualification:

Name: Kanti Tirkey

Designation: Sweeper,

Qualification:

Name: Pushpa Salomi Kujur

Designation: Sweeper,

Qualification:

Name: Kishor Sanga

Designation: Electrician,

Qualification:

Name: Praful Lakra

Designation: Guard,

Qualification:

Name: Fulchand Kujur

Designation: Gardener,

Qualification:

Name: Deonis Minz

Designation: Guard,

Qualification:

Name: Philip Xess

Designation: Guard,

Qualification: